Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
Leslie's room - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

Leslie's room

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Leslie's room

Писане by Alexis Вто Май 17, 2011 2:22 pm

First topic message reminder :


Leslie's room - Page 3 5369675U


Последната промяна е направена от Alexis на Пет Окт 12, 2012 1:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down


Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пет Ное 30, 2012 9:58 am

Лес се съгласи и се сгуши в мен, преметна кракът си през кръста ми и аз отпуснах ръка върху бедрото ѝ, а другата увих около тялото ѝ и я притиснах към себе си. Не знаех какво става, не можех да го обясня, но като че ли нещо ме теглеше към нея, сякаш имаше някакъв магнит, който не ми позволяваше да се откъсна от нея и най - странното бе, че когато съм далеч от нея продължавах да мисля за нея и да искам да съм близо. Ако кажа, че не съм имал други жени ще излъжа, но с колкото и други да бъда накрая винаги се връщах тук. Беше по - силно от мен, но истината е, че по някаква странна причина този развой на събитията ми харесваше. Не зная колко време бях спал, но когато се размърдах установих, че топлината и тежестта от тялото на Лестия е изчезнало. Отворих очи и се огледах из стаята, първоначално не я забелязах, но когато го сторих шок и изненада премина през съзнанието ми
- Хей, красавице какво правиш ? - попитах със спокоен глас тъй като тя не ме бе усетила и не исках да я плаша.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Ное 30, 2012 10:09 am

По някое време чух спокойният му глас. Обърнах се към него и слязох на земята, вземайки купичката с ягоди и отидох при него на леглото.
Преметнах единият си крак през тялото му и седнах върху него, навеждайки се за една дълга целувка.
- Ягода? - предложих му, усмихвайки се леко и я подадох към устните му. Усмихнах му се широко и когато той си я изяде пак се наведох към него за още една целувка.
- Малко огладнях - признах тихо и нежно, усмихвайки се леко. - Искаш ли да ти поръчам нещо? - попитах, поглеждайки го в тези сини очи..
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пет Ное 30, 2012 10:23 am

Наблюдавах я любопитно и внимателно, докато стъпи на земята и дойде при мен. Отвърнах на целувката ѝ и отхапах от ягодата, държанието ѝ ме изумяваше страшно много. Тази нежност и гальовност не бяха типични за нея, за нас... Надигнах се леко и се облегнах на таблата на леглото, плъзнах ръце около талията ѝ и я притеглих към себе си
- Не благодаря имам си всичко - отвърнах на въпроса ѝ и повдигнах вежда изучавайки я
- Какво става Лес? Не казвай, че е нищо, защото зная, че нещо става. Първо това променливо настроение, гальовността ти, левитацията? Не ме разбирай погрешно,харесвам те във всичките ти вариации, просто не разбирам какво се промени - говорех с мек и нежен глас, съвсем спокойно без да я притискам или нещо такова. Вдигнах ръка и погалих нежно лицето ѝ, а след това и я целунах и се отдръпнах очаквайки отговор
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Ное 30, 2012 6:04 pm

Усмихнах се леко, без капка притеснение. Нямаше да показвам каквото и да е чувство.
Взех си съвсем небрежно една ягодка и отхапах от нея, след което свих рамене, поглеждайки го.
- Не знам за какво говориш... До преди да заспим се гушкахме и не ти пречеше. Ако е така просто кажи - казах спокойно, накланяйки глава леко и изядох останалата част от ягодката.
- А и ...просто имах хубав сън, не може ли да съм в добро настроение? - допълних, усмихвайки се отново и се наведох към него, за да го целуна отново. Подсмихнах се леко и преместих целувките си по врата му, надявайки се да го разсея от въпросите му, а и... нямаше да откажа още забавления.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пет Ное 30, 2012 6:14 pm

Разбирах идеално какво се опитва да направи и щях да ѝ го позволя, ако не беше фактът че когато отворих очи тя летеше
- Нямам нищо против гушкането, напротив харесва ми, когато го правя с теб, но ... - казах слагайки ръце на раменете ѝ , опитвайки се да я спра на едно място и да мога да разбера какво ставаше с нея
- Левитация Лес? - попитах повдигайки вежда, отвърнах на целувката ѝ, неспособен да се откажа от това блаженство, но тази малка подробност тормозеше съзнанието ми и то много.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Ное 30, 2012 6:35 pm

Намръщих се леко, когато ме спрях с целувките и се отдръпнах назад, скръствайки ръце.
- Аз съм богиня, Деймос. Това, че ти не знаеш какво може един ум, особено божествен, не значи че и другите не знаят. Да си чувал за вътрешна хармония? - попитах, повдигайки вежди и въздъхнах леко. Взех си ягодите и се изправих, след което слязох от леглото и отново отидох до масата, където беше шоколада и сметаната. Оставих ягодите там и потопих показалеца си в шоколада, след което се обърнах към него и го облизах демонстративно.
- Ти губиш, всичко е много вкусно..- констатирах, сменяйки темата и седнах върху масата, кръстосвайки крака.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пет Ное 30, 2012 6:47 pm

Лес се ядоса и се измъкна от леглото връщайки се на масата. Все още не бях убеден, че всичко е наред, но реших да оставя нещата така, поне засега. Станах от леглото и бързо се приближих към нея, без да си правя труда дори да се покривам. Застанах на сантиметри от нея и без да откъсвам поглед от нея забих показалеца си в сметаната и след това цапнах нослето ѝ с бялата пяна. Наведох се и леко облизах нослето ѝ, след това повторих същото с устните, шията и рамото ѝ и отново се върнах на устните ѝ
- Мхм, наистина е много вкусно - промърморих с игрива крива усмивка и устните ми окупираха нейните.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Ное 30, 2012 9:25 pm

Този мъж определено знаеше как да накара да забравят за провиненията му. И все пак..
- Мислех, че не си гладен..- констатирах учудено, докато краката ми се увиваха около кръста му, а ръцете ми вече пълзяха по гърдите му. Потопих единия си показалец отново в шоколада и го разнесох по устните му, след което отново го облизах, но след малко устните ми бяха върху неговите. С цялата тази храна после трябваше да си взема мнооого дълъг душ, но сега това не ми пукаше. Емоциите ми отново бяха пощурели и с всяка минута желанието ми за него се увеличаваше.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пет Ное 30, 2012 9:39 pm

Засмях се леко в отговор на коментара ѝ
- Не и за неща които прислужниците ти могат да ми донесат - уточних с игриво пламъче в очите и похотлива усмивка на устните
- Само ти можеш да ме нахраниш, както трябва любов - допълних с леко дрезгав, но нежен глас и устните ми за сетен път превзеха нейните предизвикващи бурни пламъци да се разпростират из цялото ми тяло. Ръцете ми жадно се спуснаха по тялото ѝ и я притиснах силно към себе си, без да ѝ позволявам да избяга.
- Хммм, по - сладка от шоколад, по - сочна от ягодите и по - примамлива от сметаната - мърморех срещу кожата ѝ, докато устните ми се разхождаха по шията и деколтето ѝ
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Ное 30, 2012 11:16 pm

По устните ми заигра една самодоволна усмивка и се притиснах към него. Определено можехме да се разберем така, когато бяхме съгласни. Май всъщност само за секса бяхме на едно мнение, но... Не се оплаквах.
Развързах бавно халатчето, с което се бях наметнала и го оставих сатена да се свлече по раменете и ръцете ми, след което отново се вкопчих в него. Отказвах всякакви дрехи да ни пречат, когато аз лично бях като бомба със закъснител и при всяка целувка и докосване просто желанията ми се умножаваха стократно.
Ръцете ми се плъзнаха по гърба му, впивайки пръсти в кожата му и въздъхнах тежко, особено когато устните му се застояха на шията ми..Беше магическо.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Съб Дек 01, 2012 12:12 pm

Лес никак не се противопостави на ласките ми, но против дори и харесваха. Когато спусна халата си игривата усмивка върху устните ми се разтегна до неузнаваемост. Спуснах устни по дължината на ръката ѝ, след което преминах по тялото ѝ заигравайки се с език и прибавяйки зъбите си към микса. Ръцете ми се плъзнаха по бедрата ѝ и нагоре към стегнатото ѝ дупе и я дръпнах рязко към себе си, а вече възбуденият ми член се отърка в нея, което я накара да изстене от удоволствие, а аз да се подсмихна самодоволно.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Дек 09, 2012 4:50 pm

Нямаше как да не реагирам в негово присъствие, особено с тези действия.
- Имаш голям късмет, че ангелите ми си заминават всеки път, когато се приближиш, иначе до сега да съм те убила. - констатирах тихо, докато устните му страстно обхождаха всяка частица от мен. Накрая увих крака около кръста му и стиснах очи, когато усетих достойнството му на правилното място. Не се сдържах на едно място, особено в такъв момент.. Размърдах леко таза си, извивайки гърба си назад, отпускайки и главата си в същата посока,след което се притиснах към него. Можех да усетя как потъна дълбоко в мен и извиках леко, хапейки устни. Как да се противиш на такова чувство?
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Дек 09, 2012 5:57 pm

Засмях се леко и поклатих глава
- Не би го сторила красавице, прекалено неустоим се за да се лишиш от присъствието ми, макар и да ти иде да ме убиеш понякога - отвърнах съвсем спокойно и убедено в думите си. Продължих да се наслаждавам на тялото ѝ, но когато тя започна да се движи заедно с мен реших, че е време да се преместим отново на леглото. Грабнах я в ръце и я занесох до леглото без да се отделям от нея, а след като я оставих на леглото се наместих между крачетата ѝ и продължих с плавните си движения в нея, докато устните ми се разхождаха по крачето ѝ
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Дек 09, 2012 7:40 pm

Беше нещо невероятно. Нещо, което просто не можеш да опишеш. А и ... все пак бебето в мен беше от него... И си играеше с емоциите ми по най- подлия начин.
Не го оставих много време далеч от мен, така че след като тялото ми потъна в пухените завивки го придърпах към себе си и го целунах диво и продължително. Не исках да го пускам. Вярно е, не можех да го мразя. Преживяхме твърде много заедно, особено в последната година.
А се бях зарекла да не го докосвам.
Цялото изживяване беше страхотно, а после ... после се чувствах удовлетворена. Но и се натъжих, защото вече мръкваше. Сега щеше да си тръгне...
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Дек 09, 2012 7:52 pm

Все още ми беше трудно да определя какво точно изпитвах към Лестия, беше направо невъзможно, но ми беше ясно, че има нещо там, нещо различно. Макар целувката ѝ да бе дива и страстна, а взех отново контрол и наложих по - плавно темпо и за пореден път игричките ни се бяха превърнали в нежно правене на любов, а не в див и необуздан секс, нещо което напоследък се случваше доста често. Това бе още едно от нещата които не можех да си обясня. В началото всичко беше само до секса, колкото по - груб, див и дори животински толкова повече ни харесваше, да кажем че се опитали всяка повърхност в замъка си беше недоразумение, но напоследък като че ли този по - нежен, по - плавен секс, ни доставяше повече удоволствие... Целунах я още веднъж и се отпуснах на леглото, намествайки се удобно на възглавниците и придърпах нея към себе си, след което ни завих. Известно време стояхме така, без да обелваме дума, гледах в тавана, едната ми ръка шареше леко по нейната, докато другата нежно галеше косата ѝ
- Мислиш ли, че сега ще може да поспим малко? - попитах прекъсвайки тишината и се засмях леко
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Дек 09, 2012 9:10 pm

Погледнах към него и се подсмихнах леко.
- Мисля, че вече си за пенсия. Щом след всеки път ти се доспива... Чудя се как изобщо имаш слава на някакъв си женкар. - констатирах, изправяйки се и се приплъзнах до края на леглото, след което станах от него и си върнах халатчето, завързвайки го около кръста си.
- Спи спокойно - казах, поглеждайки към него и излязох на балкона, оставяйки вратата леко отворена. Той да се завие пък. Аз се доближих до парапета, по който вече имаше сняг...Във владенията на баща ми беше същински Ад...Но двореца бе с време, съответстващо на това на земята. Затова и всяка зима се радвахме на големи снежни преспи, на които се любувах и сега.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Дек 09, 2012 9:29 pm

Засмях се леко, всъщност не бях сигурен дали ми се спи или просто исках да остана в леглото заедно с нея сгушена в мен. А и фактът, че не бях спал от доста време също помагаше за картинката
- Мислех, че ти се спи - казах повдигайки вежда спомняйки си протестите ѝ когато дойдох
- Не бъди зла, знаеш много добре от къде идва добрият ми имидж, ти самата си подвластна на него и то доста - продължих с арогантна усмивка докато я наблюдавах как се измъква от леглото и отива към терасата
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Дек 09, 2012 9:53 pm

Когато каза, че съм зла се засмях леко и поклатих глава. Погледнах през рамо към стаята и можех да видя погледа му, макар и през полупрозрачните завеси.
- Може би е от времето около теб. Ти ставаш скучен и заспал, както бях аз преди, а аз придобивам от твоята злина - констатирах, свивайки рамене и една блестяща усмивка се показа на лицето ми, а след няколко секунди отново се обърнах напред. Когато вятъра леко подухна обвих тяло с ръцете си, но не се прибрах. Не исках да се връщам още при него, защото знаех, че там нямам мнение. Каквото и да твърдя, колкото и да се инатя... винаги ставаше на неговата по един или друг начин. Та аз си имах гордост. Затова щях да си мръзна тук за сега.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Дек 09, 2012 10:01 pm

Повдигах вежди и се подсмихнах леко, след което тихо станах от леглото обух набързо боксерките си и излязох при нея на терасата
- До преди малко не мислеше, че съм скучен, напротив молеше ме за още - прошепнах на ухото ѝ, а след това погъделичках вратлето ѝ с върна на носа си
- Но колкото и да се стараеш, никога не можеш да станеш зла колкото мен... - подразих я и гризнах леко ушето ѝ
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Дек 28, 2012 1:44 pm

Хвърлих му един изпитателен поглед, когато тръгна към мен и отново се обърнах напред.След малко ръцете му вече бяха около мен, а устните му по- врата му, докато говореше. Нямаше как да не усетя тези издайнически тръпки по гръбнака си и по корема си, когато правеше така. Харесваше ми повече, отколкото трябваше.
- Щом така казваш...значи просто не ме познаваш - констатирах, свивайки рамене безлично. Струваше ми доста усилия, тъй като бебето ме караше да се чувствам извънредно чувствителна и... ъх, просто ме караше да искам нежност. Ставаше все по- сложно, трябваше да разкарам Деймос от тук.
- Мисля, че трябва да си вървиш. - казах тихо, гледайки право напред.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Съб Фев 02, 2013 3:08 pm

Лес се държеше все по - странно и не можех да разбера какво точно се случваше, в един момент изгаряше от желание да ме има, в следващият ставаше студена като лед. Никога не съм предполагал нещо по - сериозно между нас, всичко беше просто секс, но въпреки това държанието ѝ бе странно
- Щом казваш - казах безразлично свивайки рамене и се отдръпнах от нея.
- До скоро принцесо - казах с арогантна усмивка повдигаща единият край на устната ми, намигнах ѝ леко и се изпарих, без да си правя труда да събирам останалите си дрехи от пода.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 3 Empty Re: Leslie's room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите