Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
Leslie's room - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

Leslie's room

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Leslie's room

Писане by Alexis Вто Май 17, 2011 2:22 pm

First topic message reminder :


Leslie's room - Page 2 5369675U


Последната промяна е направена от Alexis на Пет Окт 12, 2012 1:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down


Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Вто Окт 30, 2012 12:44 pm

Той спря? Нима наистина спря? Цялото ми тяло бе като обгърнато от пламъци, цялата треперех и ми бяха нужни само още няколко докосвания, само още малко...Бях на ръба и бях готова да се моля, само и само да не спира.
- Искам те. Искам те наистина много. - прошепнах, поглеждайки го в очите. Имах чувството, че огънят се бе разпрострял в моите, но това не ми попречи да плъзна ръце по гърба и корема му, притискайки го към себе си.
- Да... Много, много, много... - казах бързо, увивайки крака около кръста му - Моля те, Дей.. - прошепнах, като гласът ми заглъхна накрая. Все още го мразех за това, което ме караше да правя и да изпитвам. Беше много под гордостта му да говоря така, но желанието надделяваше над всяко друго чувство и ме поглъщаше, а и кристално сините му очи, които горяха от желание и ме изпиваха с притегателната сила на черна дупка само допълваха този океан от емоции.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Вто Окт 30, 2012 1:14 pm

Крива усмивка се появи на устните ми и след това започнах да прониквам в нея бавно, малко по - малко, а ръцете ми я държаха стабилно, така че да не може да направи нищо за да ускори нещата. Първоначално бях решил да проникна бързо, но това само щеше да я прехвърли през ръба много бързо, а така позволявах на телата ни да се настроят и дори тя да не можеше да се въздържи, аз все още щях да имам възможност за втори дубъл. Така и се случи, точно в мигът в който членът ми потъна дълбоко в нея, усетих как тялото ѝ се разтрепери в ръцете ми и вълната на удоволствие я погълна. Изчаках търпеливо тя да отмине, докато разхождах устни по тялото ѝ дразнейки кожата на шията ѝ с езиче и зъбки, докато тя се извиваше под мен. И след като оразмът ѝ премина, започнах да се движа много бавно в нея, осъзнавайки много добре, колко чувствителна беше в този момент
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Вто Окт 30, 2012 1:48 pm

Беше същински съдист. Аз едва дишах вече, докато той беше решил да го дава бавно. Затворих очи отново, отпускайки глава назад и се оставих на емоциите. А на него много му се отдаваше да си играе с тях, както и със тялото ми. Когато най- накрая получих желания резултат и той потъна в мен докрай просто не можех да се сдържа и се отдадох на края си. Стенех и пъшках, докато ноктите ми се забиваха в гърба му, оставяйки дълбоки следи и се усмихнах на прекрасното чувство.
Доста време ми трябваше, за да се съвзема, но и той не ми помагаше. Директно скочихме на втория рунд, но аз имах предимство. Моята жажда бе утолена, докато неговия член потръпваше от нетърпение и удоволствие в мен.
Започнах да се движа в синхрон с него, заплитайки пръсти в косата му. Зацелувах кожата по врата му, хапейки го игриво и възбуждащо и засмуквайки я, оставяйки лилави петънца след устните си, които обхождах с език и зъбки отново. Колко ли можеше да издържи, преди да се предаде?
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Вто Окт 30, 2012 2:13 pm

След като дойде на себе си действията ѝ станаха много по - дръзки и решителни, беше решила да ме побърка. Можех да го усетя в действията ѝ, в целувките ѝ, можех да го видя в очите ѝ, но нямаше да се предам толкова лесно. Аз бях мъж, бях бог и определено можех да се контролирам. Подсмихнах се и дарих устните ѝ със страстна целувка докато движенията в долната част на тялото ми ставаха по - бързи и дори леко по - груби. И двамата можехме да играем тази игра, но тя май беше пропуснала малка подробност, тя може и да се е освободила от напрежението, но това я правеше много по - чувствителна от мен в този миг, но реших да си го премълча и да ѝ позволя сама да стигне до този извод. Хмм дали в старанието си да ме побърка щеше сама да се побърка и докара до края? Това беше интересна мисъл ...
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 11, 2012 12:03 pm

И в крайна сметка...това си беше Деймос.
Не можех да водя с него тази битка, знаех, че беше по- добър от мен. Но този път нямаше да се предам. Исках да го направя заедно с него и колкото и да исках да се предам на сладкото чувство щях да издържа!
Добре, че леглото ми беше стабилно... Защото нашите действия ставаха все по- груби и силни и колкото и да беше странно за някои -се наслаждавах на това.
Краката ми се затегнаха около кръста му, стараейки се да забавят движенията му там долу, докато ръцете ми не спираха да го галят, да се плъзгат по кожата му, да се впиват в него и да го драскат с нокти. Устните ми също целуваха всяка част до която стигнех всеки път когато се сещах, защото често губех нишката на разума си... Какво да направя, имах слаба защита срещу точно неговата атака..
И все пак... го желаех много и силно.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 11, 2012 1:45 pm

Позволих ѝ да се наслаждава на момента още малко, но реших, че достатъчно сме се измъчвали вече. С едно рязко движение я преобърнах буквално хвърляйки я върху матрака, притиснах я между себе си и него, а ръцете ми се плъзнаха по нейните и дългите ми пръсти се увиха около китките ѝ придържайки ги към възглавниците. Усмихнах се на криво, застанал така над нея, притиснат на точното място към нея. След един дълъг миг, се наведох и я целунах яростно, а с това проникнах дълбоко в нея с един тласък и след още няколко такива двамата бяхме прехвърлени през ръба на екстаза лишени от дъх и сила
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 11, 2012 2:15 pm

Имах нужда от малко ... почивка. Може би съвсем малка, но определено имах нужда, защото цялото ми същество се бореше за въздух, а тялото ми все още трепереше и се свиваше леко.
Отпуснах се нацяло върху леглото, облягайки глава назад и отворих очи за момент, но клепачите ми натежаха, затова пак ги затворих. Чувствах се...много уморена...Но беше нещо невероятно. Чувството беше неописуемо. И после се чудех защо не мога да му откажа...
Като се замислих за него той се преобърна по гръб до мен, но това не ми хареса. Изведнъж почувствах липсата му с цялото си тяло и побързах да се добера до него.
Излегнах се на гърдите му, отпускайки се на половина върху него и с последни сили придърпах завивката върху нас.
- Вече ще ме оставиш ли да спя?- попитах тихо, вече възвърнала си нормалното дишане. Знаех, че няма да ме остави, а и нямаше да мога да заспя след всичко това, но обичах да го дразня.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 11, 2012 3:00 pm

След края се отпуснахме на леглото и се загледах в тавана, през глава ми мина мисълта да се върна в стаята си, но реакцията ѝ бързо изпари тази идея
- Кой да предположи, че си такъв "cuddler" - казах засмивайки се леко, но въпреки това я притиснах към себе си
- Заспивай, преди да променя решението си - посъветвах я прошепвайки на ухото ѝ и леко целунах главата ѝ. След което отпуснах буза върху главата ѝ и също затворих очи, надявайки се никой да не прекъсне дрямката ни
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 11, 2012 3:09 pm

Направих се на изненадана. Ама аз наистина си бях такова нещо. Много по- приятно беше да гушкаш или да спиш с някого, отколкото само с възглавницата..
- Ех, значи...как ме разкри...- престорих се на разочарована, но накрая се засмях и надигнах леко глава, целувайки го по врата, след което отново я отпуснах на гърдите му и се сгуших в него.
- Ама ти наистина ли ще спиш? - попитах по някое време, ущипвайки го за да се събуди.
- Аз се шегувах...Няма да спиш.. аз спах 10 часа. Стига ми толкова. - заявих бързо и го разтресох леко, за да не заспива, подсмихвайки се.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 11, 2012 3:20 pm

Направих се на полузаспал, когато тя ме попита дали наистина мисля да спя
- Мхм и тези десет часа ти стигнаха само за два рунда? Тцтцтц - промърморих поклащайки глава, без да отварям очи
- Какво мислиш да правиш днес? - попитах и този път я погледнах любопитно. Сутринта започваше доста приятно, дори може да ми стане навик това събуждане или в моя случай това си беше средата а деня, тъй като не бях спал от..... Дори не помня кога за последно спах. Очакваше се, че Дракула ще пристигне скоро в града и това значеше, че на 99% ще има нова война, съответно трябваше да подготвя войниците си подобаващо, особено като се има предвид, че Старк отново се запиля някъде със сестра ми. Не ми се мисли какво ще се случи, ако графа разбере за тези негови забежки определено нямаше да е очарован от сестра ми, да не говорим че той попринцип, не ѝ бе фен с тази нейна доброта и хармония...
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Ное 16, 2012 11:02 am

За щастие той се събуди...Пф, нямаше как да остане заспал. Все имах начини...да го събудя.
Подсмихнах се дяволито и се подпрях на ръката си, заставайки на една страна и погледа ми се впи в неговия, след което започна да обхожда лицето му. Когато попаднах на устните му прехапах своята долна и се подсмихнах леко.
- Ами ... не знам. Сестра ми се занимава с битките, аз се включвам само при нужда или скука, така че нямах си и на идея, пък и каква идея, при положение, че спях когато дойде. - констатирах и се засмях леко. Устните му бяха твърде изкушаващи...Прекъснах го по средата на изречението с една продължителна целувка, а когато я прекъснах се преместих по врата му, оставяйки го да говори. Поне беше прав за едно...беше сто пъти по- добър от най- реалистичните ми сънища.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пет Ное 16, 2012 11:27 am

Реакцията на Лес ми харесваше, въпреки, че твърдеше, че не ме иска и въпреки това беше тук и не можеше да се откъсне от мен. Отвърнах на целувката ѝ и спуснах ръце по голото ѝ тяло, притегляйки я към себе си
- Хмм, това ми намирисва на цял ден в леглото - констатирах когато устните ѝ се спуснаха по врата ми и арогантна усмивка се спусна по моите.
Въпросът обаче бе не само, че Лестия изгаряше за мен, не проблемът беше, че аз изпитвах същото и това не ми се нравеше. Разбирате ли за всичките си хилядолетия никога не бях изпитвал такова нестихващо желание към някоя жена, да не говорим, че рядко се връщах при някоя, но Лес ме караше да го правя...
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Съб Ное 17, 2012 12:35 am

Засмях се звънко и след малко ухапах закачливо врата му, след което минах с езиче по следата.
- Много грешиш, мили мой - прекъснах му мечтите отново и се ухилих заговорнически.
- Мисля днес да се уча да плета, така че... Графика ми е запълнен. В късния следобед мога да се отдам и на гоблени. - допълних, свивайки рамене съвсем сериозно, но когато видях физиономията му. Май не му се нравеше много плетенето и танците.
И все пак продължих с целувки надолу по гърдите му
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 18, 2012 6:02 pm

Не съумях да се сдържа и избухнах в гръмък смях, това момиче ме разбиваше просто..
- Да не би принцесата на мрака да е надула коремчето? - попитах сериозно повдигайки вежда. Просто не можех да си я представя нито с дете, нито да плете, но нали обикновено жените които очаквах се занимават с подобни глупости, като плетене. Надигнах се леко и сложих ръка зад тила си, а след това отпуснах глава на нея , наблюдавайки как устните на Лес се спускаха все по - надолу, карайки възбудата ми да нарасне отново
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 18, 2012 6:35 pm

В момента, в който чух тази глупост от устата му замръзнах.
Очите ми се разшириха и вдигнах поглед към него. Изгледах го ледено, свивайки устни и забих юмрук в корема му. Какво си въобразяваше...
- Бременна е главата ти...с глупости! - заявих намръщено и се обърнах на другата страна, възможно най, далеч от него. Завих се до горе и започнах да го нареждам под носа си с какви ли не епитети...

Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 18, 2012 6:58 pm

Реакцията ѝ беше прекалено бурна и не можех да сваля глупавата усмивка от лицето си. Изчаках я да се намести и се забавлявах докато я слушах как ме ругае, а след това леко се доближих до нея и плъзнах пръсти по коремчето ѝ
- Признай си Лес, искаш да правя любов с теб и са създам малко бебче тук - прошепнах на ухото ѝ докато правех кръгови движения върху плоското ѝ коремче.
Но странното беше, че преди малко когато я попитах дали не е бременна беше просто шега, но сега когато казах това за мен и нея и бебе, имаше нещо повече от просто шега в това твърдение....
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 18, 2012 7:23 pm

Той отново се приближи до мен и аз моментално забих лакът в него, опитвайки се да го избутам надалеч.
- Разкарай се, Деймос. - казах студено и продължих да го нареждам под носа си и на ум най- вече.
Винаги знаеше как да развали един момент. Нямаше друг такъв индивид. Просто...от целият свят, той бе най- дразнещият и ужасен човек на света. Че и врачка беше станал..
- Може би все пак трябва да се включа в битките...срещу теб! Ще бъда безкрайно щастлива да видя как те размазват... - констатирах хапливо...Кой знае, може да успея да убия това нещо..
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 18, 2012 7:30 pm

- Хей, хей не така грубо красавице, зная, че си падаш по грубостите, но мисля, че имам по - добра идея за тях - казах арогантно захапвайки ухото ѝ
- А и знаеш, че случи ли се това ти ще бъдеш най - обичаната богиня, дарила Арес с първи внук - констатирах премествайки устните си по шията ѝ и този път хванах ръката ѝ преди да ме е ударила и я преобърнах под себе си с ръце притиснати към леглото
- Не с лошо любов, после кой ще изпълнява всичките ти прищявки и кой ще те задоволява по този невероятен начин? - попитах повдигайки вежда, а на устните ми имаше крива усмивка
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 18, 2012 8:26 pm

Ядосвах му се все повече. Не можех да продължавам така. Гордостта ми беше над това, което той ми говореше.
- Ти си един арогантен задник! - заявих студено и се опитах да се измъкна, но той не ме пускаше. Въздъхнах отегчено и се телепортирах над него. Той падна по корем, а аз седнах на гърба му и извих ръцете зад гърба му, ограничавайки му достъпа до каквото и да е.
- И наистина заслужаваш някой да ти нарита задника, за да се осъзнаеш, че не си толкова велик! - констатирах и след момент го пуснах, излягайки се до него и се завих до над гърдите си, заглеждайки се в тавана.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 18, 2012 8:44 pm

Обичах игричките и закачките с Лес и то много, но в този момент нещо не беше наред. Не мога да го обясня, но сякаш тук не беше просто обичайната закачка, сякаш имаше и нещо друго, нещо което ми убягваше
- Какво става Лес? Защо толкова много се разстрои за тази невинна закачка? - попитах заставайки на една страна и подпирайки глава на ръката си
- Какво се върти в тази красива главица? - попитах отново прокарвайки пръсти по лицето ѝ, отмествайки един кичур от очите ѝ.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 18, 2012 9:12 pm

Ха, добро утро. Сега може би щеше да се сети и да спре да се държи като идиот...Едва ли...само мечти.
- Нищо ми няма!- отсякох хладно и спокойно, премествайки погледа си върху него.
- Просто господин ужас винаги знае как да докара хората около него от състояние на раздразнителност до ръба на нервна криза...Поздравления, справяте се блестящо. - допълних, усмихвайки му се фалшиво, след което му обърнах гръб.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 18, 2012 9:31 pm

Присвих очи и я изгледах преценяващо
- И защо ли не ти вярвам... - казах нацупвайки устни, но тя упорстваше, че е просто нормалната реакция към моето присъствие. Рано или късно щях да разбера по един или друг начин. може би за момента беше по - добре да си замълча. Лес ми обърна гръб отново и аз реших да я оставя за момента, наместих се зад нея и обгърнах талията ѝ с ръце, отпускайки длани на корема ѝ, притеглих я към гърдите си и отпуснах глава върху нейната, целунах леко слепоочието ѝ и подпрях брадичка на рамото ѝ, без нито дума, което не беше никак лесно, ако трябва да съм честен
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Нед Ное 18, 2012 10:04 pm

Той ме прегърна силно...Бях залепена за него, а той просто стоеше там, без да каже и дума. Беше приятно. Беше нещо, с което НЕ трябва да свиквам.
- Кой сега е cuddler-a? - подразних го, за да сменим темата. Не исках да спорим, защото накрая или щях да го изгоря жив, или да му кажа.
Свих ръце, мушкайки ги под лицето си и прехапах устна... Трябваше да говоря с някого...Поне със сестра ми. Не можех да крия това вечно. Може би ако говоря със леля му... Но тя едва ли щеше да се съгласи да убие наследник на Деймос... По дяволите в какво се забърках...
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Нед Ное 18, 2012 10:12 pm

Засмях се леко на коментара ѝ, а дъхът ми погали кожата на шията ѝ и тя настръхна мигновенно
- Нямам нищо против, трябва да призная, че е приятно - казах свивайки рамене, но въпреки това се размърдах и се излегнах по гръб, а нея придърпах отново към себе си, като сега тя бе почти цялата върху мен
- Какво ще кажеш да поспим малко, а след това ще решим какво да правим - казах побутвайки я леко усмихвайки се нежно
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Ное 30, 2012 9:40 am

Намръщих се, но все пак се се сгуших в него. Беше ми твърде приятно, за да откажа такова привлекателно предложение.
Скрих лице във врата му и го целунах леко, а крака ми се обви около кръста му. Наместих се удобно и затворих очи.
- Съгласна. - прошепнах и се постарах да го изпълня.
Сънят ме обгърна все така тъмен и мрачен...Но не за дълго. В ума ми се появи привлекателна картина...На малко синеоко момиченце, с красиви букли и най- нежния смях на света. И беше в ръцете на Деймос...Сериозно ли.. Господи, от сега имах такива сънища. Като се замисля би трябвало да съм в... кой? Третия месец предполагам. Беше ме толкова страх от всичко, а нямаше на кого да кажа. Дори Алекс не виждам често и така и не събрах смелост да й кажа. А бях започнала да наддавам вече...Можех да усетя как апетита ми се увеличаваше все повече, но и нещо друго. Мъника явно вече имаше разум и ... сили. Играеше си с настроенията ми както преди малко. Ставаха странни работи и много се плашех.
Когато се събудих се постарах да се измъкна тихо от ръцете му. Излязох пред вратата, наметната с халат и спрях една от прислужниците, карайки я да ми донесе ягоди и сметана и шоколад...Умирах за това в момента. Тя се постара да го направи по най- бързия начин и аз взех таблата, слагайки я на масата. Седнах на стола и започнах да си хапвам сладко- сладко. По някое време усетих как се издигам нагоре. Ей! Аз не владеех левитация. И все пак стоях във въздуха със скръстени под мен крака и продължих да си хапвам от сочните ягоди със шоколад и сметана.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room - Page 2 Empty Re: Leslie's room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите