Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
Тронната зала  Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
Тронната зала  Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
Тронната зала  Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
Тронната зала  Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
Тронната зала  Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
Тронната зала  Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
Тронната зала  Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
Тронната зала  Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
Тронната зала  Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

Тронната зала

3 posters

Go down

Тронната зала  Empty Тронната зала

Писане by Граф Дракула Нед Ное 18, 2012 6:39 pm

Тронната зала  8500080%20TR%20%28Derry%20Moore%29
Граф Дракула
Граф Дракула
Hellish Creatures

: 7
Reputation : 0
Join date : 08.07.2012

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Граф Дракула Нед Ное 18, 2012 7:00 pm

Най- накрая у дома. След като обиколих Трансилвания, както и Буда Пеща най - накрая бях свободен да дойда, за да видя своето семейство.
Може би за някои от тях бях строг и безсърдечен владетел, но аз ги обичах като свои деца. Това, което не търпях бяха лъжите и измените. Тогава ставах лош. Ставах лош само когато те ме караха..
И ето ме тук, стоящ пред вратата на тронната зала, заедно със личната си войска.
- Нека шоуто започне. - обявих тихо и спокойно и вратите пред мен се отвориха. Влязох вътре, и докато охранителите ми останаха в края на залата, а всички мои деца бяха подредени в двата края, то аз минах по средата на залата, докато не застанах пред трона си и се обърнах към тях. Джеймс и Касандра ме чакаха от двете ми страни и аз им се усмихнах вежливо.
- Радвам се да ви видя деца мои. - казах меко и те коленичиха мигом, както и всички други в залата. Обърнах се с лице към тях и се усмихнах леко.
- Искам да кажа на всички, че се радвам, че съм у дома...Водя ви много интересен улов, който ще пристигне всеки момент. Моля, наслаждавайте му се, деца мои.. - пожелах им и седнах на трона си. След малко моята любима Самара влезе, предвождайки група туристи, наброяваща около сто човека...Имаше аристократи, млади, стари...всякакви...И всичките си мислеха, че все още са на земята.. Обичах различният вкус. Дадох знак на стражата и те заключиха вратите.
- Добре дошли при нас... Идвате тъкмо на време за вечеря... - посрещнах ги. Можех да усетя напрежението от глада на повечето ми деца в залата. Само Касандра и Джеймс останаха спокойни.
- Нека забавлението започне! - оповестих, правейки знак с ръка и всички се спуснаха към групата, откъдето започнаха скоро да звучат същински писъци и викове...
- Моля ви деца, хапнете, аз съм добре..! - подканих Кас и Джей, които продължаваха да гледат касапницата безизразно. Те ме погледнаха, но аз им кимнах окуражително. Спогледаха се и в следващият момент се изстреляха при останалите. Как да не се радваш на семейството си?
Граф Дракула
Граф Дракула
Hellish Creatures

: 7
Reputation : 0
Join date : 08.07.2012

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by James Starck Нед Ное 18, 2012 8:14 pm

Това беше. Заех мястото си до трона, заедно със сестра ми... Дракула се връщаше...Суматохата беше пълна.
Когато оповестиха, че той е тук всеки един замръзна. Дори не дишахме. Просто стояхме, като статуи, чакайки неговото пристигане.
Той влезе, величествен както винаги, с неговата тъмно и дълбоко черна мантия, виеща се до земята. Поздрави ни и всички за миг вече бяхме на колене, свели глави. Почит...За това беше всичко.
Той ни позволи да се изправим и много скоро започна и същинския пир.
Не бях особено гладен, така че след втория човек се приведох в приличен вид и с Касандра се върнахме при него.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Граф Дракула Нед Ное 18, 2012 8:33 pm

Наслаждавайки се на гледката хванах ръцете на Касандра и Джеймс. Той се отдръпна в първия момент, но когато исках да прочета мислите му той не можеше да ми откаже. Колко интересно...
- Джеймс...Имаш ли нещо против да поканиш твоята прекрасна придружителка при нас? Не е хубаво да я пазиш за себе си? - попитах съвсем галантно и наредих на всички да спрат. Тя трябваше да види какво представляваше вампира, с който се беше захванала. Бяха останали около двайсетина - трийсет човека. Достатъчно за едно представление.
- Не мисля, че е добра идея...тя сигурно си е отишла! - отвърна той, но когато срещнах погледа му присвих очи.
- Джеймс... Не ме разочаровай още с идването. Отиди и доведи Хармония тук при мен! - казах със заповеден тон - И отнеми силите й. Не ми се иска да влюби всички в тази зала. Обичам ви такива каквито сте. - допълних по- меко и той бързо се предаде, тръгвайки нагоре...
Граф Дракула
Граф Дракула
Hellish Creatures

: 7
Reputation : 0
Join date : 08.07.2012

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Shalimar Нед Ное 18, 2012 9:44 pm

- От кога Джеймс Старк взема заповеди? - попитах извъртайки очи, вярно, че се водеше подчинен на баща ми, но ми е пределно ясно, че никога не се е подчинявал на заповеди и тъй като е добър войн баща ми му го прощава.
- За протокола с поведението си на задник никак не ме впечатляваш - казах сериозно, и леко гневна. Лицето ми се бе превърнало в перфектна маска имитираща спокойствие и увереност, от страни може би приличах на статуя, но от онези най - величествените. Вървяща изправена, с високо вдигната глава и каменно изражение. Скоро стигнахме пред големи двойни врати и по напрежението, което струеше от вампира до мен тук беше това от което толкова много се страхува
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Граф Дракула Вто Дек 11, 2012 5:45 pm

Усмихнах се доволно, когато Джеймс доведе малката богиня, която гордо стъпваше по пътя си, без да свежда поглед. Ах, какво високомерие можех да видя в тази красива Хармония. Сякаш цялото място бе под нивото й.
- Защото няма друг избор. Той е мой подчинен. - отговорих на въпроса й, вместо него и дадох знак на стражите да заключат портите.
- Моля, принцесо, приближи се. - казах съвсем вежливо, но когато тя не се подчини кимнах на Джеймс, за да й ...помогне с решението.
Той я хвана за лакътя и я приближи към мен, а аз се изправих от трона си.
- Кажи ми, Хармония, много ли обичаш този вампир?- Попитах любопитно, поглеждайки към Джеймс и се подсмихнах. Сложих ръце на раменете й и я обърнах към залата, след което я накарах да седне на мястото ми.
- Настани се, бъди мой гост. Искам да ти покажа какво точно представляват той и другата ми любимка. - казах с мек, спокоен глас, след което се обърнах към тях и им дадох знак да нападнат тълпата от малки дечица, стари, безпомощни старици, млади хора и всички останали, които включваха живите в тази зала. Беше си касапница...
Граф Дракула
Граф Дракула
Hellish Creatures

: 7
Reputation : 0
Join date : 08.07.2012

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Shalimar Вто Дек 11, 2012 5:58 pm

Влязохме в залата и сякаш всички затаиха дъх, боже тези вампири бяха много глупави същества.... Когато застанах пред така нареченият им господар трябваше да призная, че определено беше красив мъж, но можех да видя жестокостта в погледът му макар да се правеше на вежлив.
- Всяко живо създание има право на избор, милорд и дори боговете нямат правото да им го отнемат, дори на най - жалките сред живите - казах със студен и невероятно спокоен и уверен тон, което определено не се хареса на Джеймс и можех да го усетя много ясно. Когато ме побутна към господаря си, го изгледах гневно, но въпреки това не казах нищо, после щеше да си плати обаче.
- Да го обичам ли? - попитах поглеждайки изненада към мъжът до себе си
- Не мисля, че сте разбрали добре отношенията между Джеймс и мен, милор - отвърнах поклащайки леко глава, а нежните ми къдрици подскочиха леко. Нямах особено голяма идея какво имаше предвид графа, но картинката бързо ми се изясни. При подобно нещо не можех да остана равнодушна дори и да се опитвах, по дяволите не вярвах дори собственият ми баща да го стори.
- Какво по дяволите си мислиш, че правиш? - попитах повишавайки тон и изглеждайки злобно към графа
- Та те са само деца, също както всички тези вампири тук са твоите, ако реша да ги избия така ли ще стоиш! - викнах и се изправих от трона светкавично, не знаех какво точно мога да сторя при зала пълна с вампири, но нямаше да остана безучасна при подобно безчинство!
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Граф Дракула Съб Фев 02, 2013 3:11 pm

О, слабост. Твойто име е жена!
В този случай тя беше слабата. На нея й се виждаше толкова лошо това. А ние се забавлявахме по този начин.
- Запази тишина, любов. - казах й отметнах с ръка. В следващият момент тя вече беше на трона отново, но не можеше да стане.
- Нямаш право на глас тук. Виждаш ли...това си е моето царство, не твоето. Баща ти не е всевишен, нито дори смешния Зевс. Трябва да знаеш кога да запазиш мълчание, драга. - обясних с мек глас и й се усмихнах вежливо.
- Такъв е живота...един умира за сметка на живота на друг. Такива са правилата. - допълних, обръщайки се напред и се насладих на гледката на прекрасните ми кръвожадни подчинени. Те бяха моята гордост.
- Прекрасно, прекрасно.. - казах слисано и дори започнах да ръкопляскам леко, а след мен и цялата зала. Повиках с два пръста Джеймс и сестра му и те мигом се появиха пред мен.
Сложих пръст под брадичката на Касандра и целунах леко кървавите й устни, след което се усмихнах и облизах своите.
- Добра работа. Можете да заемете местата си. - похвалих ги и те се върнаха от двете страни на трона, а аз се обърнах към Хармония.
- Това е нашия свят, любов. Помисли си добре, преди да дадеш сърцето си на някого. - посъветвах я намигайки й.
Граф Дракула
Граф Дракула
Hellish Creatures

: 7
Reputation : 0
Join date : 08.07.2012

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Shalimar Съб Фев 02, 2013 3:25 pm

Изведнъж отново се озовах на трона, но не можех да мръдна, сякаш някой ме притискаше към столът изработен от кости.
- Как смееш пусни ме незабавно, аз не съм някоя от играчките ти Дракул! - извиках със студен глас, не ме интересуваше кой е той, нито че се намирах в неговият двор, това което вършеше беше безчинство и дори да ме убиеше аз нямаше да се подчиня на този демон.
- Това не е свят, а ад, дори най - жалкото създание не заслужава подобен... живот - отвърнах гледайки право в очите графът
- Ти си животно.. не дори какво говоря не е редно да обиждам горките създания като ги сравнявам с теб - казах продължавайки да се боря да се освободя от проклетият трон
- Ти си едно празно тяло, в теб няма нищо, просто тяло - казах поклащайки глава неспособна да прикрия разочарованието си
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Граф Дракула Съб Фев 02, 2013 3:33 pm

Засмях се искрено. Тя беше много забавна.
- Но, прекрасна моя...това са много силни думи, които не прилягат на една дама. - констатирах, поклащайки глава и се усмихнах.
Тронната зала  Tumblr_mdhegy3FJ41rejpclo2_500
- И ще ми кажеш, че нито един от братята ти не се стреми да затрие целия свят...дори благородния Ерос го направи. Или пък някои от останалите богове. Вие сте не по- малко кръвожадни от нас, водите войни с тях и всичко останало, така че... Мисля, че трябва да видиш дали твоя вид е чист, преди да обвиняваш моя. - продължавах да говоря спокойно и накрая я пуснах. Отидох до нея и свалих веригите й.
- Върви си, докато не съм размислил, прекрасна. Ухаеш божествено. Сигурно си такава и на вкус...Джеймс? Сигурен съм, че той може да ми каже. - казах, а по устните ми се разля една усмивка отново. След като тя изчезна аз застанах пред него и го погледнах в очите.
- Нямаш право да ходиш при нея, и дори да я срещаш на неутрални места, нито тя да идва при теб. Не можеш да я виждаш докато аз не кажа. Ясен ли съм?- дадох заповед, въздействайки му и си седнах отново на трона.
Граф Дракула
Граф Дракула
Hellish Creatures

: 7
Reputation : 0
Join date : 08.07.2012

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Shalimar Съб Фев 02, 2013 3:40 pm

Поклатих глава и свих устни
- Да братята ми убиват, да бият се и воюват, но никога не са избивали деца просто за забавление! - казах с леден тон
- Те може и да не са ангели, но определено са далеч от това което си ти... дори не мога да намеря дума с която да те опиша - допълних поглеждайки го с погнуса и поклащайки глава за пореден път. Когато ме освободи от оковите ми се изправих грациозно, направих крачка заставайки пред него и го зашлевих с колкото сила съдържаше крехкото ми тяло
- За да се научите как да се държите с една дама милорд - казах надменно и се изпарих, материализирайки се в своята става в двореца на баща си.
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Тронната зала  Empty Re: Тронната зала

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите