Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
Къщурката          Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
Къщурката          Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
Къщурката          Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
Къщурката          Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
Къщурката          Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
Къщурката          Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
Къщурката          Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
Къщурката          Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
Къщурката          Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

Къщурката

3 posters

Go down

Къщурката          Empty Къщурката

Писане by Alexis Чет Май 17, 2012 5:45 pm

Къщурката          527682_363138887066927_131080263606125_919831_1370422721_n
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Сря Май 23, 2012 9:19 pm

След обстойното следене на всичко, за да стане раят, какъвто го планувах изгоних всички ненужни твари набързо и се върнах в двореца, в стаята на Шал.
Нея я нямаше, но багажа й бе готов, така че реших търпеливо да я изчакам докато се прибере.
Излегнах се на леглото, но не мина особено дълго време, преди да чуя стъпките й по коридора.
Влезе в стаята и се изненада да ме види тук, но после получих една усмивка.
- Е, готова ли си? - попитах с широка усмивка. Извадих една червена сатенена лента и минах зад нея, завързвайки очите й.
- Не се притеснявай, скоро ще я сваля. Не надничай. - предупредих я и взех багажа й в една ръка, а в другата я обхванах за талията и скоро ни телепортирах точно пред къщичката.
Оставих багажа й настрани и бавно минах зад нея. Целунах шията й, докато развързвах лентата и скоро я оставих да падне, за да се разкрие гледката пред очите на Хармония.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Сря Май 23, 2012 9:43 pm

Хубавото беше, че бях решила какво да правя и когато го заварих в стаята си излегнат на леглото ми усмивката ми се появи лесно.
- Хей, - казах усмихвайки се и кимнах в отговор на въпроса му. След малко усетих устните му по шията си, вдигнах рака сплитайки пръсти в косата на тила му усмихвайки се леко
- Хммм, разсейващо - промърморих и след малко отворих очи, а гледката спря дъха ми. Погледнах към него, а след това огледах обстановката
- Тук е невероятно! - казах пристъпвайки няколко крачки напред.
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Сря Май 23, 2012 10:59 pm

Когато огледа тя бе възхитена от всичко, което бе и целта ми.
- Радвам се, че ти харесва. - казах с усмивка, внасяйки саковете й и ги оставих в началото на коридора.
- Заповядай, разгледай навсякъде... Само за нас е докато не ни омръзне и решим да правим нещо друго. - обясних, сядайки на едно кресло в дъното на стаята.
- Твърде светло е за мен като цяло, но може би тук ще намериш своята вътрешна хармония и прочее. - продължих да философствам, палейки цигара. След малко излязох на верандата до басейна и се подпрях на оградата.
- Искаш ли да останем тук? Можеш да промениш мнението си по всяко време. - попитах накрая.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Сря Май 23, 2012 11:17 pm

Той започна да се обяснява, чувах думите му, но не го отразявах особено захласната от това райско кътче в което се намирахме. Но когато започна да обяснява за вътрешната ми хармония и такива работи започнах да осъзнавам онова което майка ми бе казала по - рано днес. Той наистина се тревожеше за мен. Приближих се към него, плъзнах ръце по гърба му и след това ги увих около гърдите му, целувайки плешката му.
- Никъде няма да ходя! - казах категорично
- Благодаря ти! - казах повдигайки се и го целунах по бузата. Това беше всичко което можех да кажа, имаше толкова много други чувства за които можех да се сетя, но не ми се струваха подходящи за нас...
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Нед Юни 03, 2012 6:27 pm

Тя беше доста развълнувана от кътчето и заяви, че няма да ходи никъде скоро.
Радвах се.
Поне бях улучил нещо в нейн стил.
- Пак заповядай. - усмихнах се леко. Харесваше ми, когато тя е доволна. И аз бях доволен.
Сложих ръце върху нейните, изхвърляйки цигарата в морето и след малко се обърнах към нея.
- Е, време за почивка! - обявих, намигайки й и се усмихнах на криво. - Искаш ли един масаж? - предложих, повдигайки вежди.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Нед Юни 03, 2012 6:55 pm

Не знаех кое беше по - секси Старк замислен с цигара в уста или тази крива усмивка, която напоследък доста често виждах.
- Звучи много, хубаво - казах прехапвайки устна леко. Последният път когато беше решил да прави подобно нещо се бях оказала завързана за леглото и измъчвана по доста сладък начин. А в момента определено бях решила да се отпусна и наслаждавам на приказното кътче в което се намирахме.
- Вие ли ще бъдете моят масажист господин Старк? - попитах предизвиквайки го приближавайки се по - близо към него
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Нед Юни 03, 2012 7:21 pm

Повдигнах вежда и се позасмях.
- Естествено, не се ли подразбира? - попитах учудено и я поведох към голямото легло.
- Мислиш ли, че ще позволя някакъв си хванат от джунглата да те пипа? - допълних и свалих тениската си, протягайки се и я погледнах очакващо.
- Събличай се и лягай по корем. - наредих, подсмихвайки се мръснишки и погледнах към леглото.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Нед Юни 03, 2012 7:31 pm

Реакцията му ми хареса и то много, усмихнах се леко и се завъртях влизайки навътре
- Казвала ли съм ти колко си секси когато се държиш толкова собственически над мен - попитах облизвайки долната си устна и се отървах от високите си обувки. Той ми нареди да се съблека и аз се подсмихнах леко и бавно започнах да развързвам ризата си, без да откъсвам поглед от неговия. След това я метнах на един от столовете наблизо и се заех с потника си освобождавайки се грациозно от него. Преметнах все още сплетената си коса през рамо и тръгнах към леглото обръщайки се с гръб към него и с едно движение се освободих от сутиена си и се излегнах върху огромното легло с лека усмивка на устните си.
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Вто Юни 19, 2012 7:10 pm

След като тя се съблече по възможно най- съблазнителния начин се излегна на леглото и затвори очи, в очакване на масажа.
Стърпях инстинктите си да покрия кожата й с целувки и взех малко от маслата, които бяха в банята.
Уверих се, че не са пяни за вана или тем подобни и след малко изсипах малко от течността по гърба й, след което ги оставих настрани и започнах да разнасям течността по кожата й внимателно да не я нараня, същевременно масажирайки я.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Вто Юни 19, 2012 7:32 pm

Не зная дали му беше трудно да устои да не ме награби, но ако е било така не го показа. Когато студеното масло се разля по гърба ми, кожата ми настръхна, а когато ръцете му започнаха да се разхождат по гърба ми един стон се откъсна от устните ми.
- Трябва да призная, че наистина си добър в това господин войн - казах или по - скоро измърках наслаждавайки се на невероятното усещане. Обожавах да усещам ръцете му по тялото си, а това което правеше с тях в момента беше невероятно. Не колкото мръсните работи които ми правеше, но определено не беше за изпускане
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Нед Юли 08, 2012 9:00 pm

- Аз съм мултифункционален, не си ли го разбрала? - подсмихнах се леко и продължих да плъзгам ръце по гърба и раменете й, прилагайки съвсем лек натиск.
- Харесва ли ти, принцесо? Успяваш ли да се отпуснеш и да забравиш грижите? - попитах, навеждайки се леко над нея и целунах рамото й. Не можах да устоя на изкушението, което предлагаше кожата й и започнах да оставям горещи целувки, местейки се до средата на гърба й, след което устните ми започнаха да следват линията на гръбнака й, както и няколко странични, дразнейки кожата й с устни или понякога дори само с дъх.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Пон Юли 09, 2012 7:48 am

Дали ми хареса? Той шегуваше ли се? Направо ме побъркваше, както всичко което правеше и тогава усетих устните му по кожата си, което ме накара да изстена
- Много, много ми харесва ... - казах тихо, наслаждавайки се на допирът му. Кожата ми настръхна, а той продължи да я дразни с устните си. Това си беше лудост докосванията му се бяха превърнали в най - любимото ми нещо, обожавах го повече и от ваната си с мляко.
- Недей да спираш... моля те .. - промълвих или по - скоро простенах тихо.
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Пон Юли 09, 2012 10:50 am

Когато устните ми започнаха да заместват ръцете ми тя започна да мърка под мен, молейки ме да не спирам.
Беше като малко коте, стенеше толкова сладко и възбуждащо.
- И да искаш не мога.. - признах до ухото й, захапвайки го леко и спуснах устни по рамото й, след което отново се спуснах по гърба й, рисувайки с език по кожата й. Преместих се до нея, навеждайки се над гърба й и продължавайки с играта си, докато ръцете ми се плъзнаха по краката й, а когато стигнах до дупето й го стиснах леко и започнах да го масажирам. По някое време раздалечих леко краката й и плъзнах ръката си между тях, и макар през материята тя можеше да усети как галех нежните й части.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Пон Юли 09, 2012 12:05 pm

Признанието му ме възбуди страшно много, но и накара сърцето ми да подскочи, което беше странно. Усмихнах се доволно и спуснах ръце под главата си лягайки върху тях. ръцете му отново окупираха тялото ми, спускайки се по - надолу стигайки до най - чувствителните ми части, там където го желаех най - силно. Този път стонът ми бе по - силен и леко размърдах таза си намествайки се спрямо ръката му, отърквайки се в нея и прехапах устна, опитвайки се да остана спокойна и да не му налетя на секундата
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Пон Юли 09, 2012 12:32 pm

Усмихнах се на реакциите й и продължих да си играя с тялото й, радвайки се на стенанията й, когато изведнъж усетих странно чувство в себе си.
Станах от леглото и погледнах нагоре, усещайки как пред мен всичко се размазва.
След секунда усетих как краката ми омекнаха и паднах на колене, а малко по - късно и целия изпаднах в безсъзнание.
Както всеки път видях лицето на нашия създател и приех заповедите му... Не можех да се боря.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Пон Юли 09, 2012 12:51 pm

Той се наслаждаваше на тялото ми и ме караше да потръпвам от удоволствие и изведнъж всичко това изчезна. Надигнах се и се огледах объркана когато го видях на земята и миг по - късно се сгромоляса на земята в безсъзнание. Скочих веднага от леглото и се спуснах на пода до него
- Джеймс... - опитах се да получа някакъв отговор от него, реакция нещо... но той не помръдна, а сърцето ми се сви на топка
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Пон Юли 09, 2012 3:15 pm

Щом получих заповедта излязох от странният транс, в който бях попаднал.
Отворих очи, но единствената мисъл бе - в двореца възможно най- бързо!
След като вече можех да фокусирам първото нещо, което видях беше разтревоженото изражение на Шалимар.
Изправих се бавно и сигурно, след което погледнах към нея.
- Обличай се по- бързо и да те прибирам у вас. - казах студено, намирайки дрехите й и ги хвърлих, за да се справи по - бързо, а аз се преоблякох и зачаках тя да се оправи, потропвайки нервно с крак.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Пон Юли 09, 2012 3:56 pm

Когато той отвори очи нямаше нищо общо с мъжът от преди малко , беше студен и дистанциран, беше груб, но не по онзи секси начин който толкова много ми харесваше.
- Какво ти става? - попитах ядосана без да помръдна и мускул. Нямаше да стане тази, или щеше да се държи като нормален човек или можеше да върви по дяволите! Аз бях богиня и никой нямаше правото да ми заповядва, а да не говорим да се държи грубо и неуважително с мен и колкото и секси да беше този вампир нямаше да му мине номера
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by James Starck Пон Юли 09, 2012 8:06 pm

Тя отказа да изпълни това, което й казах, а аз извъртях очи отегчено и изсумтях шумно. Защо поне веднъж не изпълни това, което й казвах? Толкова ли беше трудно просто да стане и да се подчини?
- Просто го направи! - казах с още по- студен глас, без дори да я поглеждам.
- Имам нареждане от някой много по- висш от теб да се явя във замъка, така че трябва да те прибера на сигурно, така че го направи, защото заради теб аз ще си изпатя! - заявих, обръщайки й гръб и започнах да обикалям терасата, чакайки я все още...- Принцеска такава..- промърморих под дъха си и извъртях очи. Мислеше си, че след като е богиня и не може да й се навреди, или че е най - великата.
James Starck
James Starck
Hellish Creatures

: 246
Reputation : 0
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Shalimar Пон Юли 09, 2012 8:26 pm

Започнах да се вбесявам и просто отказвах да се подчиня, славих панталонките си и потника и останах само по бански. Вързах косата си на конска опашна и излязох на терасата
- Изчезвай щом е толкова важно, аз ще остана тук и ще си се наслаждавам на хубавото кътче - казах простичко и тръгнах към шезлонгите, но се сетих нещо
- О и благодаря, че ме доведе - казах поглеждайки го през рамо и се настаних на шезлонга. Много се лъжеше, че ще ме отдели от това хубаво място, точно когато бях решила да си почина, нали уж бяхме тук за да забравим всичко....
Shalimar
Shalimar
Forum Prencess

Goat
: 914
Reputation : 3
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Location : From Somewhere to Nowhere

https://venusworld.forumcanadien.org

Върнете се в началото Go down

Къщурката          Empty Re: Къщурката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите