Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
Кристиан Ивашков Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
Кристиан Ивашков Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
Кристиан Ивашков Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
Кристиан Ивашков Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
Кристиан Ивашков Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
Кристиан Ивашков Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
Кристиан Ивашков Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
Кристиан Ивашков Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
Кристиан Ивашков Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

Кристиан Ивашков

2 posters

Go down

Кристиан Ивашков Empty Кристиан Ивашков

Писане by Cristian Ivashkov Нед Сеп 23, 2012 9:59 am

Име: Кристиан Ивашков

Възраст: 27/неизвестни

Вид: Демон

Дарба: Пътуване във времето (Телепортация)

Град: Абисус

Външен вид: Първото което забелязват хората... Трябва да съм красив, за да мога да привличам хората - като магнит. Очите ми са тъмни като ноща, а в тях гори адския огън, който ме създаде. Косата ми също е тъмна, средно дълга, не се знае защо но някак си това привличаше всички, независимо от пола. Трябваше само да погледнат в очите ми за да продадат душата си на моя господар. Кожата ми е бяла, не чак прозрачно бялно, но толкова че да се вижда как черната кръв тече през вените ми. Много често се обличам с дълго кожено палто, което да прикрива всички белези от войните които сме водили през годините от както съществъва нищожният човешки свят.

Характер: Харектера може ли да се опише с една дума? Безчувствен! Няма нищо друго. Не изпитвам нищо. Болка, отчаяние, радост... Единственото за което съм създаден е за да служа. Изпълнявам заповеди. Това е живота ми, това е характера ми. Опитвам се да се усмихвам, когато трябва да спечеля някоя специална душа за господаря. Вкарвам хората в най - различни грехове, защото това е работата ми...

История: Първите ми спомени от живота, ако това което живея може да се нарече така, са болката и горещината която ме изгаряше, буквално. Не знаех какво се случва, но не можех и да говоря, а само да крещя. Всеки път когато отворех устата си от нея излизаха писъци, каквито се чуват единствено в ада.
"От къде знаех за ада?"
Нямах спомени, не знаех кой съм. Виждах единствено мрак с леки нюанси на оранжевото. Отворих очи.
"Какво бяха очите, как изглеждаха?"
Нещо ме изгори... Огън, навсякъде около мен, единствено огън! Чувството беше меко казано ужасно. Не можех да направя нищо, макар невъобразимата жега бях като вкученен.
"Толкова ли беше горещ колкото го усещах?"
В момента в който мислите преминаха през ума ми всичко изведнъж изчезна, не изпитвах нищо, поглднах надолу и видях как самият огън изгражда кожата ми. Раждах се от огъня на ада, нямах друго предположение. Това беше единственото.
Завъртях главата си на една страна чувайки смеха. Някой се смееше. Не знаех от къде знам всички тези неща, но просто бях мислещо същество, каквото и да беше точно то.
- Ето още един, който да добавите към редиците си господрю Луцифер. - Думите излезнаха от устата на момиче или поне приличаше на такова. Проследих погледа й и стигнах до тъмна фигура, която се приближаваше бавно към мен. Мъжа който се изправи пред току що изграденото ми тяло беше прекрасен. Най - красивото нещо което бях виждал някога. Не, че бях виждал много, все пак сега се раждах.
- Не е лош, какво може? - Попита мъжа, момичето което стоеше отстрани и само наблюдаваше случващото се. Отдръпнах се леко, когато той протегна ръка , но не успях да избегна допира с лицето ми. Тогава чувствата отново се върнаха и усещах студенината, която лъхаше от създателя ми или поне докато не се отдръпна и отново загубих всичките си усещания, освен тялото в което се намирах, сякаш то беше чуждото и не ми позволяваше да бъда това което бях, а какво ли бях?
- Пътува във времето, може да иде навсякъде и без да са му нужни преносители може да се върне на земята и да проникне дори в рая. Освен това не изпитва никакви чувства, което е добре, защото никога няма да съжелява за нищо. - Знаех, че говорят за мен. Усещах го, някъде дълбоко под всиката тази кожа. Гледах през така наречените си очи и стоях на място като статъя изваяна от камък.
Погледа на мъжа наречен Луцифер отново се извърна към мен и вече виждах усмивката му, която правеше лицето му грозно, а сега вече виждах истинската му същност. Той беше дяволът, порокът, всичко зло което можеше да съществува.
- Радвам се да го чуя, а ти имаш ли да кажеш нещо демоне? - Краката ми се свиха, а едното коляно докосна земята, върху другото поставихръката си. Глатата ми се сведе и загледах земята, когату устните ми се отвориха и от тях излезе най - ледения глас, който някога съм чувал.
- На вашите заповеди господарю Луцифер...


Снимка и лик: Keanu Reeves

Кристиан Ивашков Keanu-reeves-2
Cristian Ivashkov
Cristian Ivashkov
Hellish Creatures

: 38
Reputation : 1
Join date : 22.09.2012

Върнете се в началото Go down

Кристиан Ивашков Empty Re: Кристиан Ивашков

Писане by Alexis Нед Сеп 23, 2012 10:39 am

Одобреееен!!! :nicole: I love you Приятно прекарване sunny
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите