Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
Leslie's room Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
Leslie's room Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
Leslie's room Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
Leslie's room Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
Leslie's room Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
Leslie's room Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
Leslie's room Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
Leslie's room Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
Leslie's room Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

Leslie's room

3 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Leslie's room Empty Leslie's room

Писане by Alexis Вто Май 17, 2011 2:22 pm


Leslie's room 5369675U


Последната промяна е направена от Alexis на Пет Окт 12, 2012 1:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Вто Авг 09, 2011 9:17 am

След обяда всеки тръгна нанякъде...Кой да си събира багажа...Кой да се самоубива..А ние се прибрахме в нашият дворец. Приземих се в моята стая и извадих два куфара и започнах да събирам нещата си. Гримове, сешоар, обувки, джунджории, изобилие от рокли, потничета и къси панталонки, както и всичките си чифтове бански намериха място из тези куфари. Накрая седнах върху тях, за да успея да ги затворя, но за щастие успях. След като бяха готови отидох в стаята на сестра ми. Директно връхлетях и скочих на леглото й, докато тя скачаше върху своите куфари, защото ги бе претъпкала....
- Толкова е нечестно... - въздъхнах.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Сеп 24, 2012 8:00 am

Какво правя тук? Аз самият не съм особено сигурен в отговорът на този въпрос, но ето ме тук.. През последните месеци се занимавах с всякакви битки и планове за войни и макар, че не съм оставал сам и винаги когато ми е трябвало нещо съм си го намирал без проблем, може да се каже, че никоя от тях не ми доставяше удоволствието което получавах от Лестия. Да, може би това беше причината да се намирам в стаята ѝ в момента. Тя все още спеше което ме накара да се подсмихна, приближих се до леглото ѝ и се наместих удобно, слагайки ръце зад главата си.
- Добро утро сънливке, мен ли сънуваше? - попитах леко арогантно когато тя се сгуши в мен
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Сеп 24, 2012 8:10 am

Kой смееше да ми разваля хубавия сън? Тъкмо бях в края му. Беше извънредно еротичен, макар да не знаех точния източник...Просто не виждах лице...Можех да усетя целувки, стискания, разни други движения...вече бях на прага от удоволствието...и тогава леглото се размести и аз се събудих. Простенах недоволно и се обърнах към източника. Когато усетих парфюма на Деймос дори не си направих труда да отворя очи. Просто се сгуших в него.
- Възможно е... от вашата заетост, ваше величество, единственият ми шанс да те видя е в съня си, тъй като ти нямаш време за никой.- отвърнах хапливо и качих крака си на кръста му, намествайки се по- удобно и измънках доволно.
- Какво правиш тук, ужас мой? Нямаш ли битка за водене? - полюбопитствах със сънлив, мъркащ тон.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Сеп 24, 2012 8:17 am

Не можах да се сдържа и се разсмях леко поклащайки глава и плъзгайки едната си ръка по дължината на гръбнака ѝ
- Явно сънят е бил, много, много добър - коментирах скривайки глава в косата ѝ и поемайки ароматът ѝ
- Да кажем, че днес имах желание за друг вид битки ... - промърморих закачливо на ухото ѝ и леко го засмуках. Лес се беше настанила почти цялата върху мен, а когато сложи крачето си върху мен, не се сдържал и плъзнах другата си ръка по бедрото ѝ стискайки го леко
- Сигурен съм, че мога да бъде много по - добър от сънят ти - допълних с крива усмивка на лицето си
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Сеп 24, 2012 8:26 am

Мнем...дори така не си заслужаваше да отворя очи. С въпроса, че бях само по сатенена черна нощничка и дантелени бикини трябваше той да се справя. Да не беше идвал.
- Едва ли. Съня ми беше много горещ. - признах без капка притеснение и въздъхнах леко. - А ти ми го прекъсна...Ти си извънредно лошо създание. - констатирах, подсмихвайки се.
- Та не разбрах защо си тук. Нима Уран се е върнал и е убил всички други момичета по земята? - продължих с въпросите, въпреки сънливостта си.
Ръката ми се плъзна по гърдите му, след това по корема му и отново нагоре, но упорито отказвах да погледна и дори отново се унасях.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Сеп 24, 2012 8:34 am

Подсмихнах се и повдигнах вежда, когато ръката ми се спусна по - близо до центъра ѝ
- Нима.... По - горещ от мен? - попитах игриво и плъзнах пръсти по вътрешната част на бедрото ѝ, докато устните ми се разхождаха леко по шията ѝ. Беше ми ясно, че това което казва не е възможно, защото знаех много добре как да подлудявам, но трябваше да си призная, че тази игра ми харесваше...
- Нем, още са си там, но защо да се задоволявам с някакви си човешки момичета, когато мога да доставя неземно удоволствие на принцесата на ада? - попитах невинно прокарвайки леко зъби по нежната ѝ шия
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Сеп 24, 2012 8:46 am

Подсмихнах се отново и отворих очи, поглеждайки към неговите...толкова сини. Е, успя да ме събуди. Сега си понасяше последствията.
Съборих го назад и притиснах ръцете му към леглото.
- Ами ако принцесата не иска? или пък от банята или от гардероба излезе някой гол мъж? Какво прави принц ужас тогава? - подразних го, докато устните ми бяха до ухото му.
Всъщност нямаше такива глупости. Исках го при това много, но това не значеше че може да идва и да си отива когато пожелае и само да се възползва от мен.
След секунда слязох от него и му обърнах гръб, завивайки се.
- извини ме, но имам сънища, които са по- верни и по - редовни от теб, така че се отдавам на тях. - заявих и затворих очи.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Сеп 24, 2012 8:59 am

Лес продължаваше да си играе с мен, но ми беше напълно ясно, че е само игра. Направих се че мисля, докато тя ми обрисуваше различни варианти и накрая свих рамене
- Може само да гледат и учат от мен - казах безразлично и се приближих до ухото ѝ
- Защото и двамата знаем, че аз съм единственият който може да те побърка до такава степен, че да забравиш за самата себе си - продължих със секси глас, а кривата ми усмивка не слезе от лицето ми. Тя се обърна и аз се засмях леко поклащайки глава за пореден път
- Ако си мислиш, че тези сънища ще те задоволят така както мога аз заповядай, нямам нищо напротив. Сладки сънища принцесо - прошепнах на ухото ѝ и плъзнах леко пръсти по тялото ѝ, като съвсем леко стиснах едната ѝ гърда и се отдръпнах от нея, тръгвайки да ставам от леглото.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Сеп 24, 2012 9:12 am

Не можеше да бъде вярно... Трябваше ли да е толкова прав. За тези няколко месеца се опитах да спя с още доста мъже... с някой се получаваше, с други губех интерес... Но не бяха него. Не палеха електричеството по кожата ми така както той... Не ме възбуждаха до толкова колкото той... Дори пръстите му бяха по- добри от някои от тях.
Но ето...отново се отказваше. Нямаше да го гоня. Не и този път. След като той се отдръпна се обърнах към него. Той бавно се изплъзваше от леглото, но и аз не казах нищо, докато не сренах синия му поглед и прехапах устна. Мразех тази негова арогантна усмивка. А след всичко това мразех и себе си, че съм се поддала, но чувството да съм в ръцете му беше неземно.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Сеп 24, 2012 9:21 am

Докато се измъквах леко от леглото ѝ усетих как тя се обърна, но не направи нищо, подсмихнах се и се обърнах с лице към нея изпивайки я с очи. Не ми бяха нужни думи за да зная, че тя ме желае както аз желаех нея. Нямаше да я моля, но знаех, че и тя няма да го стори затова реших просто да действам. Без да откъсвам очи от нейните се освободих от обувките си и бавно разкарах блузата си, след което се наведох към нея, хванах я за ръката и я издърпах към себе си. В мигът в който беше на колене пред мен, притисната в гърдите ми устните ми откриха нейните и я дарих с изпълнена със страст целувка
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Сеп 24, 2012 9:30 am

- Ти си идиот. - промърморих, секунди преди устните ми да докоснат неговите. Ръцете ми се обвиха около врата му, а езичето ми нахално се плъзна в устата му,завъртайки се около неговото.
Притиснах се силно към него и ръцете ми се плъзнаха по тялото му. От косата му, надолу по гърдите и корема му и отново нагоре. Скоро пръстите ми откриха колана му и се освободиха от него набързо, както и се справиха с дънките му.
изгарях от желание да го имам. Губех ума си.


Последната промяна е направена от Lestiyah на Пон Сеп 24, 2012 10:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Сеп 24, 2012 9:49 am

Подсмихнах се леко
- Но въпреки това ти ме желаеш... - беше единственото което казах, преди ръцете ми да превземат тялото ѝ както и устните ми. Стоях до ръбът на леглото ѝ и езикът ми се въртеше в бурен танц с нейният, ръцете ми се плъзгаха по голата ѝ кожа, определено беше много добро стечение на обстоятелствата фактът, че единственото което покриваше тялото ѝ беше сатенената ѝ нощничка, дамм определено беше много добро стечение на обстоятелства. Лес доста бързо се отърва от панталоните ми и аз се подсмихнах срещу кожата ѝ, погъделичквайки я с дъхът си. Прокарах пръсти по нежната ѝ кожа и бързо се отървах от черният сатен, който ми пречеше да се наслаждавам на перфектните ѝ форми, а след това устните ми директно намериха пътят си към перфектните ѝ гърди и започнах да ги обгрижвам внимателно.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Вто Сеп 25, 2012 9:18 am

Ммм какво по- хубаво от сутрешен секс. Особено след като после ще го проклинам...
Сега вече ума ми беше изолирал този факт. Седнах назад, премествайки се към центъра на леглото и го придърпах към себе си, за да се качи и той на леглото. Обвих ръце около врата му и го притеглих към себе си отново. Измърках възбудено, когато устните му се плъзнаха по тялото ми и отметнах глава назад, за да му дам повече място за изява, хапейки устни.
Скоро не издържах и го бутнах назад на леглото, а миг по- късно бях върху него. Отново държах ръцете му, но този път не си губех времето със приказки. Спуснах устни по тялото му, а езика ми рисуваше по кожата му. От време на време го хапех закачливо, но после прикривах следите си с езиче или с целувки.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Вто Сеп 25, 2012 9:36 am

Подсмихнах се доволен, че получавах това което желаех и очевидно тя нямаше нищо против ласките ми. Играех си с тялото ѝ разхождайки ръце и устни по него, кожата ѝ настръхваше под допирът ми. Засмях се леко когато ме събори на леглото и повдигнах вежда, обичаше да има контрол и този път щях да ѝ го позволя, просто защото беше толкова невероятно добра когато го правеше. Повдигнах леко глава следейки всяко нейно движение, трябва да призная, че гледката ме възбуждаше прекалено много. Плъзнах ръцете си по бедрата ѝ и за един дълъг момент просто се наслаждавах на действията ѝ, без да правя нищо друго
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Вто Сеп 25, 2012 10:06 am

Можех да видя резултата от игричката ни в издутината на боксерките му. Подсмихнах се доволно и му хвърлих един дяволит поглед, след което заслизах с устни все по- надолу по корема му. Пръстите ми погалиха издутината и скоро дръпнаха плата надолу и се обвиха около ствола на члена му, който гордо бе се изправил пред лицето ми. Хвърлих му още един поглед...май не вярваше да пристъпя към действия, но противно на това устните ми се плъзнаха по дължината му. След малко включих и езичето си, обикаляйки и дразнейки го.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Вто Сеп 25, 2012 10:17 am

Определено мога да кажа, че не очаквах, ама изобщо не предполагах, че мис съвършенство е способна на такива работи, но трябва да призная, че ми харесваше гледката. Беше едновременно еротично и съблазнително и определено изпращаше електричество по цялото ми тяло. Когато устните ѝ се обвиха около мъжкото ми достойнство изстенах леко притваряйки очи. Надигнах се на лакти и отново погледнах към нея и тази гледка можеше да ме довърши...
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пет Окт 12, 2012 1:49 pm

Подсмихнах се доволно. Много се радвах над триумфа над мъжете. Особено над този мъж, имайки предвид, че той беше този, който не траеше конкуренция в силите. Чудно ми беше колко бързо ще дойде мигът в който ще се побърка и просто дивият звяр в него ще вземе надмощие.
След малко пуснах члена му на свобода от устните си, но те се преместиха в долната част на корема му и много бавно започнаха да се изкачват нагоре, докато езика ми се разхождаше по кожата му. Толкова беше секси... Пръстите ми се плъзгаха по- бързо от устните ми и се впиваха в кожата му, дори леко треперейки от желание и страст.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пет Окт 12, 2012 2:55 pm

Усещането беше невероятно и ми отнемаше огромни усилия за да се владея, беше непосилно, но не исках да свърша по този начин... Не исках да го направя както трябва, да я изпълня, да я накарам да се разтрепери под мен, да ѝ доставя удоволствие. Слава богу тя ми го позволи, тъй като се отпусна и премести устните си по тялото ми, оставяйки треперещият ми член да пулсира от желанието си за освобождение. Лес се качи нагоре, а моите пръсти се плъзнаха в косата ѝ и се оплетоха в нея, придърпах я грубо към себе си и нападнах устните ѝ с жадна целувка, а след това рязко ни преобърнах. Продължих с още няколко бурни, замайващи целувки и след това тръгнах да обхождам перфектното ѝ тяло с устни, решен да ѝ върна за онова което бе сторила преди малко
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Окт 29, 2012 4:54 pm

И ето я реакцията, която търсех, на която се надявах. Отново бях притисната към леглото и той не ми оставяше дори дъх почивка, но аз и не я исках. Прехапах устна, докато той местеше устни надолу по тялото ми и въздъхнах блажено.
- Мразя те.. - изнедоволствах, когато разбрах накъде се беше запътил и свих краката си, поне до колкото той ми позволяваше. Не исках да ме целува там. Исках друга част от него там.
- Върни се тук.. - казах, опитвайки се да придърпам устните му към своите. Много го мразех...За това, което ми причиняваше, за това че нямах сили да го спра, нито да му откажа. За това колко слаба беше волята ми, когато той започнеше да ме докосва и целува по този начин..
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Окт 29, 2012 5:36 pm

Засмях се на коментара ѝ и на действията ѝ и повдигнах леко глава
- И двамата знаем, че не е вярно..... и също така знаем колко много го желаеш, така че просто ме остави да разтърся светът ти отново - казах повдигайки вежда и след това се заех с задачата си, да доставя удоволствие и на двама ни. Лес бе решила, да не ми го позволява като притискаше крачетата си едно в друго прекъсвайки достъпът ми до най съкровеното ѝ място. Можех да бъда груб, можех да разтворя крачетата ѝ с едно движение и да я обладая и принудя да прави каквото на мен ми харесва, можех да го направя толкова грубо, че болезнено да наподобява изнасилване и знаех, че ще ѝ хареса защото тя обичаше дивият секс, но този път бях реших да не се поддавам на животинските си инстинкти затова плъзнах нежно пръсти по бедрата ѝ, а устните ми се заразхождаха по триъгълникът ѝ, като леко проплъзвах езиче и засмуквах чувствителната кожа, което предизвика стонове от устните ѝ и неусетно захвана на крачетата ѝ се отпусна, но аз не спрях докато сама не ги разтвори достатъчно широко, че да мога да пъхна глава между тези така нежни бедра.
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Окт 29, 2012 6:06 pm

Ето за това говорех. Как да не го мразиш. Идеше ми да го запратя с нещо...Да го пържа на бавен огън, само защото имаше такова влияние над мен. Мразех го.
Ахх...да..За какво си мислех?
Продължих да хапя устни все по- силно и скоро крачетата ми сами се разтвориха, при това колкото се може повече.
Естествено устните му се възползваха от тази възможност и много скоро започнах да се извивам и да стена в ръцете му. Сякаш ми пускаха ток по цялото тяло. Не можех да се сдържам, дори името му започна да излиза от устните ми. Мразех го..
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Пон Окт 29, 2012 6:28 pm

Не ми отне много време преди да я накарам да се извива и стене под въздействие на устните и палавото ми добре обиграно езиче. Качих крачетата ѝ на раменете си и тази нова поза ми позволяваше доста по - големи волности с езика и доста по дълбоки и игриви прониквания. Усетих как тялото ѝ започна постепенно да се напряга и реших да направя и други работи които да спомогнах за възбудата ѝ и да я подготвят за това което следваше. В любовната игра включих пръсчетата си и дори зъби като леко захапвах клиторчето ѝ или нежната кожа на срамните ѝ устни или бедрата, докато пръстите ми се движеха в нея достигайки до онази най - ерогенна точка, карайки я да вика от удоволствие
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Lestiyah Пон Окт 29, 2012 8:46 pm

Това беше много лоша идея...много лоша идея!!! Не биваше да го допускам там, той не беше добричък в тази сфера. Аз го пуснах, защото знаех, че предпочита да е на друго място в мен...А той не спираше докато..
О, то вече приближаваше.
Гърба ми се изви в дъга и стиснах силно завивките си, докато той най- спокойно си играеше там долу.
- Деймос... господи...не.. - не можех да сдържа стенанията си, отдадох им се, както и на виковете си, хапейки устни, стискайки силно чаршафите и стискайки очи от всичкия адреналин и възбуда...
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Deimos Вто Окт 30, 2012 9:26 am

Трябваше да призная, че стоновете и виковете ѝ ме побъркваха, да не споменавам как действаха на възбуденият ми член. Той пулсираше толкова силно, че сякаш щеше да избухне всеки миг. Когато усетих, че Лес е готова да се отдаде на невероятно силният оргазъм, който щеше да последва изведнъж спрях всякакви действия
- Кажи ми колко го желаеш.... - казах с тих провокиращ глас
- Искаш го нали... искаш да ме усетиш как прониквам в теб, как целият потъвам дълбоко в теб.... Искаш го нали Лестия - продължих да я дразня и прокарах леко език по зърното на едната ѝ гърда, а след това по другото очаквайки отговорът ѝ
Deimos
Deimos
Forum Prince

Goat
: 314
Reputation : 2
Join date : 12.05.2011
Age : 32
Location : USA

Върнете се в началото Go down

Leslie's room Empty Re: Leslie's room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите