Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
Alexandra's bedroom - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

Alexandra's bedroom

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Вто Май 17, 2011 11:13 am

First topic message reminder :

Alexandra's bedroom - Page 2 3463418g


Последната промяна е направена от Alexandra James на Пет Юни 17, 2011 4:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down


Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Phobos Пет Юни 17, 2011 8:37 pm

- Оу, оу това ще е много, много лошо за мен - казах намръщвайки се
- Да ме лишиш от любов и възможност да я раздавам ще е същото все едно на теб да ти отнемат силите и да не можеш да създаваш войни и смут - казах поклащайки глава
- Това никак няма да е хубаво нали - казах изправяйки се. Алекс каза, че умира от глад, а аз се усмихнах
- Хайде - казах подавайки ѝ ръка и ни материализирах в градината на майка си
- Ей сега се връщам - допълних и се материализирах в кухнята. Взех няколко неща от хладилника, покривка, прибори и още няколко други неща, след което се върнах в градината. Разпънах покривката слагайки всичко върху нея,
- Заповядайте принцесо на мрака - казах посочвайки имитираната трапеза.
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Вто Авг 09, 2011 9:53 am

След обяда директно се телепортирах в стаята си и започнах да обикалям ядосано напред назад.
- Без убийства! - промърморих ядосано - Без бягства! - продължих и гнева ми растеше със всяка секунда - Без телепортиране...Просто нормална ваканция. - повторих думите на майка ми и вдигнах ръка към една голяма антична ваза в дъното на стаята. Вдигнах я във въздуха и в следващият момент летеше към стената. Въздъхнах и усмирих емоциите си, сядайки на земята. Превърнах счупената ваза в прах и след няколко минути се изправих. Взех два куфара и започнах да слагам всичко вътре, което ми беше нужно за тези две седмици. След малко сестра ми връхлетя и се тръшна на леглото, а аз се качих върху куфара и започнах да му скачам отгоре, за да успея да го затворя. В крайна сметка успях със задачата и легнах до нея.
- На мен ли го казваш...- промърморих със кисела физиономия.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Lestiyah Вто Авг 09, 2011 10:13 am

След малко тя дойде при мен и аз я прегърнах.
- Ще го преживеем все някак..
- Да, но без убийства.. - оплака се тя, а аз се засмях.
- Все същата си си.. Ще видиш, че не е толкова зле. За всичкото това време извън този дом почти не съм убивала, знаеш ли...Не е толкова трудно, особено когато си заобиколен от нормални хора.- казах убедително, а тя ми се намръщи. Май прекалено много се разприказвах пред нея...
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Вто Авг 09, 2011 10:17 am

Тя започна да дрънка, че не е толкова трудно, а аз се намръщих и я изгледах сърдито.
- Звучиш като Ерос... Какво е станало с теб? Не ми казвай, че вече вярваш в любовта и други подобни глупости. Не ме предавай...поне не ти.- казах и я погледнах умолително. Ако тя се влюбеше, аз съм загубена..Тотално, тотално загубена.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Lestiyah Вто Авг 09, 2011 10:38 am

- Не, не...аз просто.. - опитах се да обясня, но думите ми не стигаха.
- Просто казвам, че все някак ще го изтърпим, ясно..- промърморих и легнах по гръб, забивайки поглед в тавана.
- И какво ако вярвам..Няма да съм ти сестра повече ли? - попитах безлично
- Разбира се, че не..Просто ти..ние не разсъждавахме така. - отвърна тя, а аз я погледнах и свих рамене.
- Спокойно, все още старата Лесли си е там, просто мъничко променена. - отвърнах - Но все още обича сестра си..- допълних и пак се прегърнахме, когато в този момент мама почука на вратата.
- Момичета, излизайте! Трябва да тръгваме. - пришпори ни тя и ние въздъхнахме. Взехме си куфарите и след малко бяхме във двореца на Арес и Афродита.

Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Съб Май 19, 2012 2:20 pm

Той заяви, че е пълно ангелче, което ме накара да се засмея.
- Ако ти си ангелче, скъпи, аз трябва да съм монахиня. - отвърнах, поглеждайки към него.
След малко слънцето се показа имах възможността да наблюдавам изгрева във пълното му великолепие, както и морето, къпещо се в слънчевите лъчи.
По някое време Фобос попита дали искам да се прибирам и аз кимнах. Облякох подобието на лятна рокля- дълга блуза.
Седнах в скута му, прегръщайки го и ни телепортирах в моята спалня.
- Ако искаш си тръгвай, на мен ми се спи вече. - промърморих и се сгуших във възглавницата си, разхлабвайки хватката около врата му, за да може да се измъкне и затворих очи, намествайки се по - удобно.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Phobos Съб Май 19, 2012 2:27 pm

След красивия изгрев, Алекс ни телепортира в спалнята си и заяви, че ще си ляга
- Ами ако не искам да си вървя? - попитах, но тя вече се беше сгушила във възглавницата си и беше потънала в страната на сънищата. Може би наистина беше по - добре да си тръгна, но както винаги аз изобщо не се замислих над частта с по - добре. Просто се излегнах на другата половина от огромното ѝ легло, слагайки едната си ръка зад тила си, а другата на гърдите си и така се понесох към своята страна на сънища. Макар че се надявах да не сънувам нищо исках един дълъг, дълбок и ободрителен сън, без глупави натоварващи съзнанието ми сънища, които след това да ме преследват цял ден.
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Съб Май 19, 2012 7:09 pm

- Ако не искаш недей. - отвърнах простичко, полузаспала. Усещах колебанието му, но накрая се премести настрани. Помислих, че ще изчезне, но той просто се намести.
Е, бях твърде уморена, за да кажа нещо, така че просто се отпуснах напълно и скоро съня ме погълна.
Известно време по- късно се събудих. Слънчеви лъчи естествено нямаше тук, които да нахалстват и да те будят принудително, така че можех да се наспя пълноценно.
Фобос до мен все още спеше, но и на мен не ми се ставаше.
Протегнах се, прозявайки се и се наместих до него, облягайки глава на рамото му и се сгуших в него.
Той обаче не се събуди. А по принцип спеше леко.
Ей сега започва терористична атака! Поизправих се на един лакът, гледайки го за секунда и накрая запуших носа му, а с другата ръка ущипах бузата му.
И труп би събудило.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Phobos Съб Май 19, 2012 7:20 pm

Никога досега не бях прекарвал нощта в отвъдното и да си призная не се оплаквам, тук беше някак спокойно, нямаше го излишният шум, птици, животинки събудени от слънчевите лъчи. Тук наистина можех да се наспя. По някое време Алекс се размърда и не след дълго я усетих до себе си, но реших да не се издавам. Честно казано ми харесваше това спокойствие
- Забравяш, че Деймос ми е брат - казах подсмихвайки се леко, без да отварям очи. Това си беше нещо нормално той винаги ми въртеше номера, а и Хармония също се присъединяваше често в закачките ни, когато бяхме деца.
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Съб Май 19, 2012 11:12 pm

Не мина дълго време, преди той да проговори и се засмях. Пуснах носа му и започнах да щипя и двете му бузи.
- Е, това не ми пречи да те тероризирам. - отвърнах с широка усмивка, след като той отвори очи и след малко пак се излегнах на гърдите му, протягайки се като коте пред топла камина посред зима.
Отпуснах се напълно, най- нахално и започнах да оглеждам маникюра си.
- Как е да спиш в ада? - попитах, подсмихвайки се и погледнах нагоре към него.
Не ми се ставаше все още. Обичах да се излежавам и сега не мислех да се мърдам. Поне не по собствено желание.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Phobos Нед Май 20, 2012 6:35 am

Подсмихнах се весело и я оставих да ме тормози още малко, а когато се излегна на гърдите ми, преместих ръката си на нейната и започнах леко да я галя
- Учудващо спокойно - казах поглеждайки я и леко се усмихнах
- В рая винаги има нещо което да ти шуми, птици, животинки, същества събудени от слънчевата светлина и често не те оставят да се наспиш на спокойствие - обясних свивайки рамене. Тя добре знаеше разликите, но просто реших да бъда изчерпателен в отговора си
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Нед Май 20, 2012 7:42 am

- Още едно доказателство, че Ада е по - добър от Рая. - заявих с усмивка и започнах да си играя с пръстите му.
- Какво ти се прави, слънчице? - попитах любопитно - Или вече ти писна от мен - допълних, засмивайки се. Докопах се до една възглавница и го ударих в лицето леко, след което я оставих настрани.
Току го щипех някъде, или започвах да го гъделичкам и го дразнех.
Обичах да го дразня.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Phobos Нед Май 20, 2012 7:48 am

Какво ми се правеше хмм...
- Като за начало закуска, умирам от глад - казах сериозно събирайки устните си в странна гримаса
- А след това, все ще си намерим нещо за правене, нещо интересно и забавно - казах намигвайки ѝ и се заиграх с един кичур от косата ѝ продължавайки да ѝ позволявам да ме тормози
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Нед Май 20, 2012 10:05 pm

Докато си играех с пръстите му... не знам какво ми стана, но се надигнах леко и ухапах ръката му. Той се стресна, може би просто защото не очакваше да го направя, а аз се ухилих невинно.
- Ами окей. Хайде към кухнята. Сигурна съм, че Мария ни е приготвила нещо вкусно. - отвърнах набързо, сменяйки темата и се изправих в седнало положение.
- Хайде, господин Мързел. Марш към кухнята. - изкомандорих го, след като станах от леглото. Хванах го за ръката и започнах да го дърпам, за да става по- бързо.
- После ще мислиш нещо забавно, сега храната е с предимство. -допълних, между опитите си да го повдигна от леглото, но при последния едва не паднах при него.
Магаре..
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Phobos Пон Май 21, 2012 7:57 am

Алекс изведнъж ме ухапа което ме стресна, а след това продължи да се държи сякаш нищо не е направила. Скочи от леглото и започна да ме дърпа за да стана, а аз нарочно се стегнах и тя не можеше да ме помръдне. След известно време я придърпах в себе си, захапах леко врата ѝ и след това я претърколих на леглото
- Май току що си намерих по - вкусна закуска - казах подсмихвайки се и прокарах леко език по ръката ѝ
- Ммм, определено е вкусно - казах и тръгнах на шега да хапя ръката ѝ.
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Alexis Пон Май 21, 2012 8:34 am

Внезапно той ме издърпа върху себе си и аз полетях без съпротива, тъй като ме свари неподготвена. Паднах върху него и той ме ухапа по врата, което ме накара да се засмея.
След малко отново потънах в меките завивки и той се зае да яде ръката ми, което предизвика нова вълна на смях.
- Ей, този крайник ще ми трябва. - изпротестирах и го фраснах с една възглавница по главата отново.
Хвърлих я настрани и сложих ръце на лицето му, щипейки отново бузите му.
- Хайде да те нахраним, преди да си изял мен. - констатирах, засмивайки се и се опитах да се освободя.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Alexandra's bedroom - Page 2 Empty Re: Alexandra's bedroom

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите