Venus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Тронната зала
First dining room Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:40 pm by Shalimar

» Leslie's room
First dining room Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:08 pm by Deimos

» Shalimar
First dining room Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 9:48 pm by Shalimar

» Килиите в подземието
First dining room Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:26 pm by Alexis

» Бална зала
First dining room Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 12:23 pm by Alexis

» Мостчето над пресъхналата река
First dining room Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 7:50 am by Lilith

» Кристиан Ивашков
First dining room Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 10:39 am by Alexis

» Къщурката
First dining room Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 8:26 pm by Shalimar

» First dining room
First dining room Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 8:00 pm by Phobos

Алексис
Image Example
Шалимар
Image Example
Часовник
Времето

First dining room

3 posters

Go down

First dining room Empty First dining room

Писане by Alexis Пон Май 16, 2011 10:12 pm

First dining room 3348585R
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Phobos Пон Май 21, 2012 9:28 am

- Какво те кара да си мислиш, че дори когато се нахраня няма да те изям? - попитах повдигайки вежди и се усмихнах накриво. Поиграхме си още малко и аз реших, че наистина е време да слизаме надолу
- Хайде принцесо на мрака, наистина да се отправяме към храната, че започваш да ми изглеждаш по - апетитна с всяка изминала минута - казах засмивайки се и я пернах леко по дупето когато тръгна пред мен. Не след дълго бяхме в трапезарията където ни чакаше отрупана маса със всякакви вкусотии
- Ямии - казах подсмихвайки се и се настаних на масата близо до Алекс.
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Alexis Пон Май 21, 2012 9:58 am

- Наистина ставаш един странно плашещ тип с всяка изминала минута! - заявих, гледайки го съмнително и тръгнах напред. Подскочих леко, когато той ме тупна отзад и сложих ръце на дупето си, гледайки го съмнително и бавно се отдалечих от него, но накрая се засмях и пак се върнах до него.
Отидохме до трапезарията, където ни чакаше доста храна на масата, на която се усмихнах доволно.
Настанихме се на местата си и започнахме да се храним.
- Баща ми трябва да й увеличи заплатата. Готви невероятно. - констатирах, докато унищожавах няколко гофрети, залети с кленов сироп и няколко ягоди.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Phobos Пон Май 21, 2012 10:31 am

Веднага нападнахме закуската и трябва да призная наистина беше вкусно
- Съгласен съм - казах кимайки, докато заливах една голяма планина от палачинки със сироп и сметана.
- Та, какво мислиш да правим по - късно? - попитах поглеждайки я и налапах една голяма хапка палачинки. Родителите ни отново бяха заедно, брат ми и сестра ѝ също, Хармония и Старк едва ли ще излязат от спалнята скоро, така че ние двамата отново бяхме сами за целия ден. Все нещо щяхме да измислим, в момента ми се въртяха няколко идейки, свързани с парашути и катерене и екстремност, но не знаех какво щеше да хрумне на лудетината до мен.
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Lestiyah Нед Юни 03, 2012 7:35 pm

След като се изпарих от стаята на Деймос се прибрах в моята си стая.
Облякох си лятна пижама и се мушнах в леглото си, опитвайки се да заспя.
Оказа се доста трудно, имайки предвид всичкият секс през последните часове, но въпреки превъзбуденото ми настроение и желанието ми да се върна пак в неговото легло поне за още един рунд, умората си каза думата и потънах в сладки и живописни сънища.
Когато се наспах усетих присъствието на Ей в замъка...Но не беше сама!!
Облякох едно бюстие и черни дънки и реших да навестя съквартирантите си.
- Добро утро деца! - поздравих, влизайки в трапезарията и леко разроших Фобос, когато минах покрай него.
- Как сте? - попитах весело, вземайки една ябълка и седнах срещу тях.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Alexis Нед Юни 03, 2012 7:40 pm

Замислих се за момент, докато преглъщах закуската си и го погледнах подозрително.
- Катерене? - попитах, присвивайки очи и повдигнах вежда, очаквайки отговора му, но тогава в трапезарията влезе сестра ми, по - весела от всякога.
- Я, кой се появи. Здравей слънчице. - поздравих я, усмихвайки й се.
- Ние сме добре... Как е Деймос? Има ли сили да мърда все още, след теб? Нали знаеш, че дори и най- големите войни се изморяват, камо ли в секса. - подметнах, а тя ме изгледа изненадано.
О, я моля ти се.
- Не, не ме гледай така. Не ме мисли за толкова малоумна, дори ухаеш все още на секс, така че няма как да го отречеш. - засмях се и поклатих глава.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Phobos Нед Юни 03, 2012 8:14 pm

Алекс предложи доста добро решение за прекарване на деня
- Съгласен. Еверест или Олимп? - попитах повдигайки вежди когато към нас се присъедини света вода не на пита мис Лестия. Разбира се Алекс нямаше как да не се заяде със сестра си и онова което беше правила миналата нощ с брат ми. Честно дори да си го помисля ми се гадеше, брат ми....
- Да не споменавам аурата ти - допълних кимайки и отпих от сока си. Хайде сега ситуацията си беше доста забавна имайки се предвид, колко милиони пъти се кълнеше, че никога няма да падне толкова ниско
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Lestiyah Нед Юни 03, 2012 8:41 pm

Естествено нищо не можеше да остане скрито - покрито между богове, така че тайната ми бе разкрита за секунди.
Опитах се да отрека, но те провалиха и последните ми шансове, което ме накара да се намръщя.
- Вие двамата сте ужасни! - констатирах, замервайки ги с няколко череши и ягоди от купата с плодовете.
- Няма да коментирам. Нищо кой знае какво не е станало. - отсякох накрая, което накара двамцата пред мен да се разсмеят отново.
Lestiyah
Lestiyah
Hellish Creatures

: 235
Reputation : 0
Join date : 11.07.2011

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Alexis Пон Юни 04, 2012 7:53 pm

Тя се опита да оспори отново, но просто не й се получи и започна да ни замеря с дребни плодове.
- Аз и не искам да коментираш. Мисълта, че си ми близначка ми е достатъчна, за да си представя, макар и да не искам, какво си му сторила. - отвърнах с усмивка и свих рамене, докато закусвах.
- Просто ми е забавно... " Не, аз никога няма да го направя. Не и с него. Никога не бих паднала на неговото ниво. Предпочитам да си остана на сухо до живот..." - започнах да я цитирам, при което отнесох още няколко погледа.
- Едва ли си се дърпала много, в края на краищата. - завърших триадата си по дразнене, с което отнесох още едно плодче по главата.
Alexis
Alexis
Forum Prencess

Pig
: 901
Reputation : 1
Join date : 24.08.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Phobos Пон Юни 04, 2012 8:00 pm

Алекс продължи да дразни сестра си, а тя да отрича
- Ммм аз по - добре да изчезвам.. - казах допивайки сока си
- Не ми се слуша какво прави брат ми в леглото - казах правейки ужасена гримаса
- Ако уговорката остава ще се видим по - късно - казах на Алекс намигвайки ѝ, целунах ги по бузите и двете и се материализирах в своята стая. Имах нужда от душ и да се преоблека, тези дрехи бяха по мен повече от 24 часа вече и се чувствах като клошар...
Phobos
Phobos
Heavenly Creatures

: 227
Reputation : 1
Join date : 25.05.2011

Върнете се в началото Go down

First dining room Empty Re: First dining room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите